• 1401/10/12 - 13:11
  • - تعداد بازدید: 570
  • - تعداد بازدیدکننده: 451
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

سرمایه گذاری کلید موفقیت شهرداری ها در حوزه کسب درآمد پایدار

شهردار بندرعباس در این همایش ظرفیت های شهر بندرعباس را برای جذب سرمایه گذار مناسب عنوان کرد و افزود شرایط شهر بندرعباس در حوزه های مختلف قابلیت سرمایه گذاری را دارد و باید اتفاقات بزرگی را برای شهر رقم بزنیم .

 

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری بندرعباس همایش اقتصاد شهری و سرمایه گذاری با حضور دکتر ندیم پدر علم سرمایه گذاری کشور در سالن فردوسی شهرداری بندرعباس برگزار گردید .

در این رویداد مهم شهرداران شهرستانهای استان ،اعضا شورای شهر ، مدیران شهری و پرسنل شهرداری بندرعباس حضور داشتند.

شهردار بندرعباس در این همایش ظرفیت های شهر بندرعباس را برای جذب سرمایه گذار مناسب عنوان کرد و افزود شرایط شهر بندرعباس در حوزه های مختلف قابلیت سرمایه گذاری را دارد و باید اتفاقات بزرگی را برای شهر رقم بزنیم .

نوبانی ظرفیت ساحل و دریا را مهمترین حوزه برای سرمایه گذاری دانست و افزود باید به شکل ویژه ای در حوزه سرمایه گذاری دریا ، ساحل و گردشگری ورود کنیم تا بتوانیم شهر بندرعباس را به عنوان یک شهر بندری خاص در کشور معرفی نماییم .

شهردار بندرعباس توان پایتخت اقتصادی کشور را در همه حوزه ها فوق العاده عنوان کرد و گفت ایجاد یک ساز و کار چشم انداز در بحث سرمایه گذاری برای شهر واجب است که باید سازمان سرمایه گذاری شهرداری فرصت های شهر را به شکل ویژه معرفی کرد تا اتفاقات بزرگی در شهر تحقق پیدا کند .

علی عامری سیاهویی رییس سازمان سرمایه گذاری ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور دکتر ندیم با بیان اینکه شهر بندرعباس بعنوان پایتخت اقتصادی کشور از ظرفیت و پتانسیل فوق العاده ای برای جذب سرمایه گذار داراست گفت : برای نیل به این هدف آموزش پرسنل شهرداری در زمینه جذب سرمایه، اهمیت جایگاه اقتصاد شهری و سرمایه گذاری بسیار مهم و نگاهی ویژه میخواهد .   

عامری در ادامه صحبت های خود عنوان کرد : یکی از کارهای مهم این دوره از سازمان تدوین اطلس سرمایه گذاری است که نقش بسزایی در تسهیل جذب سرمایه گذار و توسعه شهری دارد و همچنین برای برون رفت از بحران های اقتصادی طرح ها و پروژه های ورزشی ، تفریحی ، اداری- درمانی تعریف شده که در مراحل نهایی ، مجوزات و فراخوان می باشد که با نیل به این اهداف این شهر توانایی رقابت با شهرهای بزرگ در سطح بین الملل را دارد .

در ادامه همایش دکتر ندیم به آموزش آخرین متدها و روش های جذب سرمایه گذاری پرداختند لازم به ذکر است که در یکسال اخیر همایش ها و دوره های مختلف با دعوت از اساتید خبره سرمایه گذاری کشور به همت سازمان سرمایه گذاری شهرداری برگزار شده است که باعث رشد کیفی دانش پرسنل در زمینه سرمایه گذاری شده است . 

 

 

  • گروه خبری : گوناگون
  • کد خبر : 15108
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

مدیریت
مهندس عبدالرضا بهادر
مهندس عبدالرضا بهادر

رئیس سازمان

بازدیدکنندگان

در این بخش آمار بازدید کنندگان سایت و صفحه مربوطه نمایش داده می‌شود.

  • بازدید این صفحه: 97
  • بازدید امروز: 18
  • کل بازدید: 15063
  • بازدیدکنندگان آنلاین: 0
  • آخرین بروز رسانی: 1403/03/12 09:39