اخبار > حضور سازمان سرمایه گذاری در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و معرفی فرصت های سرمایه گذاری


  چاپ        ارسال به دوست

حضور سازمان سرمایه گذاری در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و معرفی فرصت های سرمایه گذاری


بندرعباس شهر فرصت ها و توسعه پایدار است

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی : پانزدهمین نمایشگاه  بین‌المللی گردشگری، و سی ‌و پنجمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی با حضور  فعالین اقتصادی و گردشگری،  بخش های دولتی و خصوصی، همچنین مشارکت کنندگان بین المللی در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.

گفتنی است : سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری بندرعباس در راستای معرفی ظرفیت های گردشگری و فرصت های سرمایه گذاری کلانشهر بندرعباس در این رویداد ملی با حمایت شهرداری بندرعباس و همکاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان حضور داشتند و از  توانمندی ها و قابلیت های شهر بندرعباس در زمینه سرمایه گذاری میزبان بازدیدکنندگان در این نمایشگاه بودند.  

عامری افزود؛  اهداف سازمان جهت حضور در نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری، تبادل اطلاعات فنی و ارتقاء هماهنگی و همکاری با  سایر نهادهای مرتبط با حوزه سرمایه گذاری و گردشگری می باشد.

وی گفت :  بندرعباس شهر فرصت ها و توسعه پایدار است و نمایشگاه یکی از بهترین فرصت‌هاست که می تواند بدون واسطه و به طور مستقیم با سرمایه گذار گفتگو کنید و نسبت به طرح ها و پروژه های موجود حق انتخاب را در اختیار او قرار دهید. از نگاه دیگر، ارائه فرهنگ اصیل شهر بندرعباس، معرفی پتانسیل های گردشگری و سرمایه گذاری کلانشهر بندرعباس از اهداف حضور سازمان سرمایه گذاری در این نمایشگاه می باشد .

عامری عنوان کرد: جای تقدیر و تشکر دارد از همراهی و حمایت شهردار محترم جناب مهندس نوبانی که مقدمات حضور سازمان سرمایه گذاری را در این نمایشگاه فراهم نمودند تشکر کنم چرا که ایشان حتی در روزهای برگزاری جشنواره همراه و همدل سازمان سرمایه گذاری بودند و در کنار دیگر مهمانان گرانقدر چون نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و اعضای محترم شورای اسلامی شهر بندرعباس حضور داشتند.

شایان ذکر است این رویداد بزرگ 9  لغایت 12  بهمن  ما ه 1400 در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار ‌شد.

 ١٦:٢٣ - سه شنبه ١٢ بهمن ١٤٠٠    /    شماره : ١٣٧٢٢    /    تعداد نمایش : ٤٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج