اخبار > دستور اکید شهردار بندرعباس بر رفع مشکلات پروژه آبنمای موزیکال و پروژه باغ گلها


  چاپ        ارسال به دوست

دستور اکید شهردار بندرعباس بر رفع مشکلات پروژه آبنمای موزیکال و پروژه باغ گلها

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری بندرعباس؛ با توجه به دستور اکید شهردار بندرعباس پیرو رفع مشکلات تاسیساتی، حقوقی و فضای سبز پروژه های آبنمای موزیکال و باغ گلها، جلسه ای به فوریت با حضور موحدی نژاد معاون خدمات شهری، عامری رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی، خادم رئیس سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری در مکان ساختمان معاونت های شهرداری بندرعباس برگزار شد.

موحدی نژاد عنوان کرد: با توجه به گلایه شهردار و عدم رضایت ایشان نسبت به نابسامانی این پروژه ها در کمترین زمان ممکن نسبت به پروژه باغ گلها و کافه فین تجدید نظر و در نحوه اجرای قرارداد آنها تغییرات صورت پذیرد.

خادم نیز در راستای همین موضوع افزود : هدف سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری تعامل و همکاری با سرمایه گذار در قراردادها است. موارد و مشکلاتی در قرارداد پروژه های مذکور وجود دارد که فارغ از هر نوع جانبداری نیازمند اصلاح است.

عامری در ادامه جلسه؛ ضمن دعوت به مشارکت و تعامل برای بهبود شرایط موجود در اجرای پروژه های شهرداری بندرعباس بین دستگاه های مربوطه خواستار همکاری بیشتر در رفع مشکلات بوجود آمده در پروژه های مذکور شد.

وی افزود؛ با صیانت از سرمایه گذار در کمترین زمان ممکن پرونده حقوقی و مطالعاتی پروژه های مذکور مورد بررسی قرار می گیرد و مشکلات آنها مرتفع می گردد.

عامری با بیان اینکه؛  همانگونه که معین است سازمان سرمایه گذاری با خط مشی و معیار مشخصی همگام با سیاست ها و راهبردهای کلی مجموعه شهرداری حرکت می کند و در مدیریت شهری نسبت به چشم انداز شهردار محترم اهمیت زیادی قائل است.

روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری بندرعباس

 ١١:٤٥ - يکشنبه ٧ آذر ١٤٠٠    /    شماره : ١١٧٨٥    /    تعداد نمایش : ٥٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج