اخبار > ایجاد مشوق های اقتصادی برای گسترش مشارکت خصوصی و عمومی


  چاپ        ارسال به دوست

ایجاد مشوق های اقتصادی برای گسترش مشارکت خصوصی و عمومی

 

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری بندرعباس؛ جلسه بررسی، نیاز سنجی، روال و روند حقوقی پروژه های سازمان در جلسه امروز با مدیران واحدهای مربوطه مورد گفتگو قرار گرفت. در این جلسه احمدزاده معاونت سازمان، جمعه پور مدیر حقوقی و امور قراردادها، رزاق پور مدیر فنی و مطالعات اقتصادی، عباسپور کارشناس فنی پروژه ها حضور داشتند.

قابل ذکر است در این جلسه؛ ایده های نو و طرح های سرمایه گذاری جدید با ظرفیت دستیابی به ایجاد مشوق های اقتصادی برای گسترش مشارکت خصوصی و عمومی در شهر بندرعباس مطرح گردید و همچنین پیگیری در خصوص رفع موانع سرمایه گذاری در دستور کار قرار گرفت.

گفتنی است: مهندس عامری رئیس سازمان ضمن اولویت بندی طرح های در حال انجام نسبت به جایگاه تمام پروژه ها در طرح های مطالعاتی و اقتصادی شهر بندرعباس به منظور برطرف شدن موانع پیش رو و تسریع در بهره برداری و اجرای آنها نکاتی راهبردی در راستای موارد اداری و سازمانی عنوان کرد.

وی افزود: شهر بندرعباس پتانسیل خوبی در زمینه های مختلف برای اجرای فرصت های سرمایه گذاری دارد که این امکان باید با همدلی و مشارکت مردمی به تحقق بپیوندد.


١٢:٤٨ - شنبه ٦ آذر ١٤٠٠    /    شماره : ١١٧٨٢    /    تعداد نمایش : ٥١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج