اخبار > ایده های نو در جهت توسعه شهری


  چاپ        ارسال به دوست

ایده های نو در جهت توسعه شهری


💠به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری بندرعباس؛ صبح امروز علیرضا زارعی معاونت برنامه ریزی و توسعه نیروی انسانی در نشستی در محل سازمان به ارائه راهکار و اهمیت سازمان سرمایه گذاری در جهت پیشبرد و توسعه طرح های سرمایه گذاری  پرداخت و افزود؛ سازمان سرمایه گذاری یکی از سازمان های مهم و کاربردی شهرداری بندرعباس است، اولویت و تلاش ما در مجموعه برای استفاده از تمام ظرفیت های شهر بندرعباس در زمینه سرمایه گذاری و پروژه های پیش روی این سازمان در تحقق شهر گردشگر پذیر است.
🔰زارعی در ادامه از زحمات مجتبی احمدی در این سازمان تقدیر و تشکر کرد و افزود؛ پروژه ها و کارهایی که تا امروز توسط سازمان سرمایه گذاری به مرحله اجرا رسیده مرهون تلاش و پیگیری ایشان بوده است.
🔰احمدی نیز در ادامه با بیان  کارهای انجام شده در این حوزه عنوان کرد: سازمان با همت نیروهای جوان تا به امروز توانسته آنچه که به عنوان رسالت خود می دانسته به آن عمل کند .
🔰زارعی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از تلاش کارکنان، آنها را دعوت به مشارکت و پیشنهاد ایده های نو  در جهت توسعه شهری فرا خواند و گفت : مجموعه برنامه ریزی ضمن استقبال از ایده های شما آمادگی گفتگو و همکاری را با سازمان مذکور دارد.


١٠:٥٤ - دوشنبه ١٧ آبان ١٤٠٠    /    شماره : ١١٦٩٦    /    تعداد نمایش : ٤٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج