اخبار > بهره‌برداری از ۲ جایگاه کوچک سوخت شهری در بندرعباس


  چاپ        ارسال به دوست

بهره‌برداری از ۲ جایگاه کوچک سوخت شهری در بندرعباس

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده در حاشیه این مراسم که همزمان با آغاز هفته دولت برگزار شد، اظهار کرد: امسال در هفته دولت شاهد بهره‌برداری از پروژه‌های متعدد عمرانی در بندرعباس هستیم.

وی با اشاره به بهره‌برداری از دو جایگاه سوخت کوچک شهری(تک نازله)، افزود: از مهمترین مزایای این جایگاه‌های کوچک تک نازله بنزین می توان به كاهش سفرهاي درون شهري، دسترسي سريع شهروندان به خدمات ارائه سوخت و نيز تقليل صف هاي جايگاه هاي سوخت اشاره کرد.

شهردار بندرعباس همچنین صرفه جويي در سوخت و انرژي، كاهش آلودگی ناشي از بخارات بنزين در سطح شهرها با توجه به تجهيز اين جايگاه ها به سيستم بازيافت سوخت بخارات را جزو دیگر مزایای بهره‌برداری از این جایگاه‌ها عنوان کرد و گفت: هر کدام از این جایگاه‌ها برای چهار نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد کرده است.

امینی‌زاده با اشاره به سرمایه‌گذاری ۴۵ میلیارد ریالی برای هر کدام از این جایگاه‌ها، بیان کرد: این پروژه‌ها هر کدام در زمینی به مساحت ۲۶۴ متر مربع و با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی به روش BOLT احداث شده است.

این مقام مسئول در ادامه نیز عنوان کرد: كنترل اتوماتيك از انبار نفت تا توزیع سوخت بنزین در جايگاه و جلوگيري از هرگونه قاچاق سوخت جزو دیگر مزایای بهره‌برداری از این دو پروژه است. وی در بخش پایانی سخنانش نیز بیان کرد: در مراحل بعدی، تعداد دیگری از این جایگاه‌ها در سطح شهر احداث می‌شود. اضافه می‌شود، در این جایگاهها پرداخت وجه سوخت از طريق پوزهاي نصب شده در تلمبه صورت می‌گیرد که با این روش از هرگونه دستگاري و تقلب در دريافت وجه سوخت جلوگیری خواهد شد

 

 

 


٢١:٣٠ - شنبه ١ شهريور ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٦٠٠    /    تعداد نمایش : ٣٠٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج